Dodge Caliber dizel -08

8 000 EUR

Shitet nga: dodge 27 Tet 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Dodge
Modeli
Caliber
dodge caliber 2000crd viti 2008 me 85000 kilometra origjinale tapiceri lekure,klima me te gjitha sherbimet e kryera me letra te paguara deri ne shtator 2016 makina esht ne gjendje shum te mire e gatshme per cfardolloj prove dhe kontrolli
Leaflet
Në fillim