kamioncine japoneze daihatsu hijet

2 700 EUR

Shitet nga: niku 23 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Daihatsu
Modeli
Hijet
shitet kamioncine japoneze daihatsu hijet
650cc 3 cilindra benzine.
4x4 me indodo si foristrade.
e importuar nga japonia.
e zhdoganuar dhe e targuar.
cmimi pak i diskuturshem
Në fillim