Daihatsu Cuore -04 super ekonomike

1 600 EUR

1 800 EUR

Shitet nga: blera 28 Korr 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daihatsu
Modeli
Cuore
Daihatsu Cuore super ekonomike me nje motorr 0.9 benzin dhe e vogel, fiks per parkimet e veshtira te tiranes. ajer te kondicionuar, e ardhur nga gjermania para 5 muajsh. tek dere dhe me 4 goma rezerve. cmim i diskutueshem
Leaflet
Në fillim