Daihatsu Cuore 2006 Automatike Zvicra

1 799 EUR

2 499 EUR

Shitet nga: Auto DP Dje 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Daihatsu
Modeli
Cuore
Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte.Shum ekonomike,3-pistona benzin,camion full automatik me vaj.Kondicioner,4-xhamat elektrik,pasqyra elektrike,etj...
Auto dp
Auto DP
0692061234
Leaflet
Në fillim