Super gjendje Dacia Sandero vetem 30.472 Km

3 500 EUR

Shitet nga: daciasandero Dje 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Dacia
Modeli
Sandero

Dacia Sandero viti 2012 1.2 benzine, kamio manuale me 30.472 km (te verfikueshme) , me sensor parkimi mbrapa, e blere me 0 km ne koncesionar ne Tirane. Makina eshte me liber sherbimesh per cdo sherbim te bere, te gjitha ne koncesionarin qe eshte blere.Makina ka radio Lg me aux dhe bluetooth.Makines sapo i eshte vene nje bateri e re me nje vit garanci.Eshte perfekte nga ana gjernerike dhe motorrike dhe konsumi eshte shume ekonomik.
Shitet per arsye mosperdorimi.
daciasandero
0697289660
Leaflet
Në fillim