Citroen xsara picaso 1.8 gas benzin 1900e

1 900 EUR

Shitet nga: Ardi 18 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike letrat i ka deri ne fund te korrikut eshte ekonomike per me teper tel 0698117907 cmimi 1900e i diskutushem
Leaflet
Në fillim