Citroen

16 000 EUR

Shitet nga: Besnik 22 Maj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
SAXO
Citroen saxo esht ne gjendje shum te Mir esht me letra deri ne vitin 11.04 2018 ka baxho dhe ska asnje gervishtje tapecerin e ka shum te paster
Leaflet
Në fillim