Shitet makine

1 000 EUR

Shitet nga: Marko 11 Korr 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Кupe
Prodhuesi
Citroën
Modeli
SAXO
Me dokumenta te rregullta dhe me taksa t paguar deri ne Nentor. Ecen shume mire serviset te bera ne Janine. Cmimi I diskutueshem
Leaflet
Në fillim