Citroen saxo 1.4 diesel (u shit flm merjep.al)

1 200 EUR

Shitet nga: citroen saxo 25 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
SAXO
shes citroen saxo viti 2002 , 5 porta airbag , me letra e siguracion deri ne qershor 2016 ,124,500 km ,5 marsha ,ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike goma te reja timon hidraulik , targa te reja ,cmimi 1200 euro pak i diskutushem
citroen saxo
0688281335
Leaflet
Në fillim