SHITET CITROEN C4 PIKASO 2011, 123.000 KM, 1.6 NAF

9 000 EUR

Shitet nga: Flori 25 Tet 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Citroën
Çmimi 9.000.€ i diskutueshem.
Modeli Citroen C4 Pikaso
Kategoria Veture monovolum
Viti 2011
Transmesioni Automatik & Manual
( Tronik )
Kilometra 123.000 Km
Karburanti Naft
Ccm 1.6
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri ( Hiri )
Qyteti Tirane

SHITET CITROEN C4 PIKASO 2011, 123.000 KM, 1.6 NAFTE, AUTOMATIK DHE MANUAL (TRONIK) NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, KLIMA INDIVIDUALE PER Ç'DO PASAGJER, KOMANDA NE TIMON, NAVIGATOR ME UPDATE, PM3 CD AUX, BLUETOOTH, FRIGORIFER NE GABINE, SEDILJE INDIVIDUALE, PASQYRA ELEKTRIKE, FSHIRSE AUTOMATIKE, DRITA ME SENSOR, DOKUMENTA TE PRERA PER 1 VIT E SA PO ARDHUR NGA FRANCA
FULL OPTIN. GJENDJE PERFEKTE.
Leaflet
Në fillim