C4 grand picasso 2.0 hdi nafte nga zvicra

3 650 EUR

4 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ok Sot 07:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ok
Auto Ok 17 500 EUR
Mercedes-Benz CLS 350 CDI ///AMG Paket ,Automat F1 22 500 EUR
Auto Ok 11 900 EUR
Auto Ok 10 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Citroën
✅Citroen C4 Grand Picasso 2.0 nfte. 6+1vende
✅kamjo AUTOMATIKE super gjendje full extra
✅perde ansore dhe mbas xhama te zi frigorifer
✅250.000km me liber sherbimi CD MP3 USB etj
✅nr kontakti +355693703020 whatsapp 👍👍 https://www.facebook.com/277191622431992/posts/1711829182301555/
Auto Ok
Tregtojme makina te perdorura importi nga gjermania zvicra kanadaja etjer te tipeve te ndryshme makinat qe shiten nga ne, minimumi esht 6muaj garanci Ju Mirpresim ne Auto OK
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Albania Tregoje në hartë
+355693703020
https://www.facebook.com/Auto-OK-277191622431992/

https://www.facebook.com/277191622431992/posts/171

Leaflet
Auto Ok
Ford termus me letrra te paguara gjendje perfekte 1 750 EUR
Auto Ok 1 700 EUR
Gl.350 blutec AMG paket full full 31 900 EUR
Auto Ok 4 900 EUR
Në fillim