Citroen ds3

9 999 EUR

Shitet nga: Fatjon 31 Korr 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
DS3
Citroen DS3 1.4 benzin shume ekonomike e 2010 letra te paguara sherbimet te gjitha te kryera tek Citroen nuk ka nevoje per asgje shum e mbajtur ne gjendje perfekte e perdorur vetem nga nje pronar me 32000 km teper e vecante dhe shume komode me nje cmim okazion 9.999 euro !!!!
Leaflet
Në fillim