Citroen C8 / nafte / Automat

3 599 EUR

Shitet nga: Citroen 06 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 16 180 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C8
Citroen c8, nafte 2.0 hdi, 4+1 vende (Euro 4),
4+1, Ngjyra blu e eret (metalizato), full option: kompjuter bordi, ABS, Airbag, ESP, Antifurt, Sensor shiu, sensor drita, sensor parkimi, Drita xenon origjinale + lupe, fenere mjegulle, Clima + clima individuale per pasagjeret mbrapa, Pilot automatik, pasqyrat me palosje dhe ngrofje, Kasetofon Blankput mp3/wma/usb + Parot te instaluar (loud audio voice per celulare), Xhamat e zinj origjinal te omologum + perde origjinale (te instaluara breda deres), ganxhe per terheqje, gomat 80%,
Dokumentat deri ne gusht 2020, ne gjendje shume te mire!
(serviset ne kohe)

konsumi:
7.2 l ( e kombinuar),
9.4 l (ne trafik),
5.9 l (ne autostrade) ,
Leaflet
Në fillim