Shitet Citroen C5

5 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Albanian Motor Company 29 Maj 09:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Albanian Motor Company
Ford C Max Okazion !!!  16 500 EUR
Shitet VolkswagenPassat 2008 ! 6 500 EUR
Shitet Ford Focus Okazion! 11 500 EUR
Shitet Ssangyong Korando Okazion! 21 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
Shitet Citroen C5 , viti 2008, gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike ,motorr 2.0 Nafte ,full option,cd player klima, sensore parkimi,pilot automatik,disqe alumini, sedilje me ngrohje, kambio Automatike etj
Albanian Motor Company
Albanian Motor Company eshte importues i autorizuar nga Ford per shitjen e makinave dhe pjeseve origjinale te markes Ford. Ne operojme ne tregun vendas qe prej vitit 2003. Qe prej vitit 2010 Ford eshte marka me e shitur e makinave te reja ne Shqiperi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Tirane - Durres KM 10 (1,32 km) Kashar Tregoje në hartë
+355692031670
Albanian Motor Company
  Online
+355692031670

WhatsApp:
+355692031670
Leaflet
Albanian Motor Company
Rang Rover Evoque Full!! 45 900 EUR
Shitet Ssangyong Korando Okazion! 21 500 EUR
Shitet VolkswagenPassat 2008 ! 6 500 EUR
Ford Eco Sport Okazion!! 19 500 EUR
Në fillim