CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI

Shitet nga: TANI Dje 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
CITROEN C4 ME MOTOR 2.0 DIZEL.KAMJO AUTOMATIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2010.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 214000KM ORIGJINAL .ME MARSHE NE TIMON TIMON ME NXEMJE.XHAMAT ORIGJINAL DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.PERDE ELEKTRIKE .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 16 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON.ME CD BAGAZHIER .TAPICERI NGJYRE ZEZE ORIGJINALE E FABRIKES.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA..LETRAT E PRERA DERI NE NENTOR 2019.TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0699365555---
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim