U SHIT!

2 650 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 28 Sht 17:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 2 300 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C4
okazion pak dite CITROEN C4 1.6 hdi diesel i sapoardhur me dogane te paguar konsumi 4.4 litra ne 100KM!makina disponon clima digitale funksionale pilot automatik Cruise control viti dhjetor 2005 kasetofonCD player MP3 Bord kompiuter Komanda ne timon sensore shiu sensore drite rregullim automatik i dritave sipas terrenit xhami i pare me refleks ngjyre lejla dhe antisolar 4 goma MICHELIN te reja etj...makina eshte ne gjendje te shkelqyer gati per cdo prove! MUND TE NA VIZITONI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 300 EUR
❌E SHITUR❌ 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
U SHIT 2 900 EUR
Në fillim