❌E SHITUR❌

3 900 EUR

4 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 26 Korr 17:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 600 EUR
U SHIT 5 200 EUR
U SHIT 3 100 EUR
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C4

Shitet Citroën C4 HDI “EXLUSIVE” (Modeli me Full”1.6Diesel I sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!161Mije KM origjinale me liber sherbimi Viti 2008 Makina disponon Kambio Automatike si dhe kambio F1 (sport) ne timon pilot Automatik (Cruise Control)4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me palosje elektrike kur mbyllet makina xhami i pare me refleks lejla dhe antiverbues kasetofon me CD Player mp3 AUX sensore parkimi origjinal sensore drite sensore shiu Clima tronic digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 6 200 EUR
U SHIT! 5 900 EUR
U SHIT 4 100 EUR
U SHIT 5 700 EUR
Në fillim