2006 citoen picaso1.6 benzin gaz nderoj1vit letra

Shitet nga: mandi Sot 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
citroen Xsara picasso 2006 benzine gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Gomat ne gjendje te mire takse siguracion deri ne tetor 2020. mundesi me makine deri 1000 euro dhe diferenca nga ana juaj .Makina ka pak qe eshte perdorur ne shqiperi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim