🇨🇭Citroen C4 1.6 Diezel Automat nga Zvicra🇨🇭

Shitet nga: Quality Auto Dje 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
🇨🇭🇨🇭Citroen Picaso 1.6 Diezel Automat VP 2008 KM 198000 Me Liber Sherbimesh Makina Disponon Drita Mjergulle Dhe Led Krom Line Goma Te Rea Pasqyra Me Palosje Klima Zone Timon F1 Perde Origjinale MP3 Aux Mini Frigorifer Sensor Parkimi Pilot Automatik Mini Frigorifer Tavolina per Femije Mbrapa Perde Origjinale Dogan e Paguar Etj Cmimi 4900 Euro info 0699910222 🇨🇭🇨🇭
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim