Bli me keste me karte Citroen C4 1.6 Nafte Manual

Shitet nga: Auto-Alti 17 Tet 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR   3 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
OKAZION SHES CITROEN C4 MOTOR 1.6 NAFTE ME DOGANTE TE PAGUAR ME TARGA+TAKSA+SIGURACION VITI FUND 2005 MAKINA ESHT NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE DHE ESTETIKE DISPONON 173 MIJ KM ME 3 CELESA ME MBYLLJE QENDRORE ME SISTEM ALARMI ORIGJINAL NGA FABRIKA BOARD KOMPJUTER RADIO CD PLAYR AUDIO VOX TEMPOMAT PILOT AUTOMAT ME 4 XHAMA ELEKTRONIKE ME DISQJE ALUMINI 17 INC NGJYRA GRI METALIXATO TAPICERIA STOF GRI E ERRET SHUME E PASTER CMIMI
3300 EURO PAK I DISKUTUSHEM PER ME SHUM INFO KONT NE NR 0696333033 ADR AUTO DR-TR KM7 MBAS MEKTRIN MOTORS PERBALL SINANI GRUP JU FLM DHE JU MIRE PRESIM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim