🚗 Citroën C4 , 1.6 Diesel - 05.

Shitet nga: Auto Baci Sot 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
🚗Citroen C 4🚗.
⛽️ 1.6 Diesel.
📆 Viti i prodhimit 2005.
Kambio manuale. Klima. Air bag. Abs. Esp. Radio AM/FM-USB-AUX. Kompjuter board. Pilot automatik. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Komanda ne timon. Anti nebia. Hapje dhe mbyllje qendrore. Goma te reja te sapovendosura. Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike.
💶Cmimi💶 2900€me dogane (TVSH),i diskutueshem.
☎️ 069 24 09 202 / 067 63 40 000.
Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim