CITROEN C3 - 2004-2005

3 300 EUR

Shitet nga: KLODI 28 Mar 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
SHITET CITROEN C3 NAFTE TE GJITHA SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA RRIP MOTORRI AMORTIZATOR E NDRRUAR GOMINA URE PARA MBRAP TIRANTE PERMISTOP CDO SHERBIM I BER DHE TE RUAJTURA FLETAT E SHERBIMEVE SA I JAN BER MAKINA SKA NEVOJ PER ASE NJE GJE DHE ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE
Leaflet
Në fillim