Citroen C3 1.4 benzin -03

2 700 EUR

Shitet nga: Emiljano 29 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Citroen C3 1.4
4-5 L /100km
Ne gjendje shum te mire,i ardhur nga Zvicra makine ekonomike dhe shume komode me sensor parkimi dhe letra te paguara deri ne dhjetor shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi i diskutushem.
Emiljano
0693711455
Leaflet
Në fillim