C3 nafte 1.6 manual letra 2019/ 3500 euro

3 300 EUR

Shitet nga: Citroen 11 Sht 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
1.6 nafte manual klima rryp faze kit vaj filtra goma sapo te vena gjendja motrrike dhe gjenerike shume e mire
Citroen
0685455000
Leaflet
Në fillim