Autovetture

3 500 EUR

Shitet nga: Kaçan auto 24 Mar 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Citroen c3.me naft 1.4.kamjo automatike.4 dyer.Sapo targuar. Dhe per 1 vit.me 4 dyer.
Kaçan auto
0692614338
Leaflet
Në fillim