Shitet citroen C2 1.6 benzin VTR

2 200 EUR

Shitet nga: Andi 03 Pri 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C2
Automat,shum e paster si nga brenda dhe jasht pa as nji gervishje.marsha ne timon.gomat e para te sapo blera te reja.te mbrapshmet 80%.disqe 16 inc.baterisa e re e sapo bler.te gjitha sherbimete bera ne kohe.ne gjendje super.per me shum info ne nr 0698877867 andi
Leaflet
Në fillim