Citroen C2 1.6 benzin VTR

2 200 EUR

Shitet nga: Andi 18 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C2
Shitet citroen C2 1.6 VTR e 2004.makina esht ne gjendje shum te mir.kamjo automat dhe manual.marsha ne timon.limitator shpejtesie.gomat e parme te sapo blera te reja kurse te mbrapmet 80% Disqe 16 inc.makina esht shum e paster si nga brenda dhe nga jasht.pa as nji gervishje.per me teper info ne nr 0698877867 nga ora 11:00 ne 21:00.cmimi 2200 eu.
Leaflet
Në fillim