SHITET CITROEN CITROEN C ELYSSE

4 500 EUR

Shitet nga: Nertil 22 Sht 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Citroen C-Elysee 1.6 HDi
Të dhënat Teknike:
Viti i prodhimit: 2015
Motorri: Naftë 1.6 HDi
Kambio: Manuale
Kilometra: 230.000 km
Fuqia: 92 KF
Nr. Dyerve: 5
Nr. Vendeve: 5
Ngjyra: Bardhe
Interiori : Zeze
Konsumi i kombinuar: 4.3 litra / 100 kilometra.
Opsionet
1.Airbag per drejtuesin dhe pasagjerin
2.Airbag anesore perpara
3.Sedilja e drejtuesit me rregullim lartesie
4.ABS + ESP
5.Mbyllje qendrore me pult
6.Xhama elektrike perpara
7.Timon elektrik me rregullim ne lartesi
8.Kompjuter bordi
9.Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje
10.Disqe celiku 15"
11.Gome reserve
12.Sedilja e pasme me palosje dhe ndarje
13.Radio CD/mp3
14.Ajer I kondicionuar
15.Drita mjegulle perpara dhe pas

Cmimi 4.500 Euro me TVSH.
Për më shumë infomracion na kontaktoni :
"AUTO FRANCE-AL" Sh.p.k.
Adresa: Autostrada Tirane-Durres km.6, Tirane
Mob : + 355 67 40 65 350
Tel: + 355 48 200 999
Fax: + 355 48 200 998
e-mail:sales@citroen.com.al
Nertil
  Online
0674065350
Leaflet
Në fillim