OKAZION CITROEN C ELYSEE NAFTE

5 500 EUR

Shitet nga: ANDI ALLUSHI 01 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Citroen C-Elysee 1.6 HDi

Të dhënat Teknike:
Viti i prodhimit: 2016
Motorri: Naftë 1.6 HDi
Kambio: Manuale
Kilometra: 100.000 km
Fuqia: 92 KF
Nr. Dyerve: 5
Nr. Vendeve: 5
Ngjyra: Bardhe
Interiori : Zeze

Konsumi i kombinuar: 4.3 litra / 100 kilometra.

Opsionet

1.Airbag per drejtuesin dhe pasagjerin
2.Airbag anesore perpara
3.Sedilja e drejtuesit me rregullim lartesie
4.ABS + ESP
5.Mbyllje qendrore me pult
6.Xhama elektrike perpara
7.Timon elektrik me rregullim ne lartesi
8.Kompjuter bordi
9.Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje
10.Disqe celiku 15"
11.Gome rezerve
12.Sedilja e pasme me palosje dhe ndarje
13.Radio CD/mp3
14.Ajer I kondicionuar


Automjeti eshte blere i ri me 0 kilometra .
Gjendje perfekte teknike.

Cmimi 5.500 Euro me TVSH.

Për më shumë infomracion na kontaktoni :

Mob : + 355 69 40 400 42
ANDI ALLUSHI
  Online
+355694040042
Leaflet
Në fillim