Okazion Citroen C-Elysée 2015

4 500 EUR

6 400 EUR

Shitet nga: Henri Sot 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Shitet Citroen C-Elysée 1.6 HDI
Makina ka 147 mij km origjnale
Viti i prodhimit 2015, kambio manuale
Makina eshte ne gjendje perfekte pune dhe shume ekonomike , te gjitha sherbimet e sapo bera
Dokumentat deri ne maj 2021
Konsumi 4litra /100km
Cmimi i diskutushem


Leaflet
Në fillim