Citroên

4 400 EUR

Shitet nga: Cimi 31 Gush 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Shes citroen te vitit 2013 ne gjendje perfekte
Makina ka 160,000 km qe mund te verifikohen shum leht kudo. Makina ka vetem nje pronar, makina esht e pajisur me liber sherbimi dhe gjithashtucesht e bler tek citroen albania me kilometra 0 . Shum e shpejte dhe e rehatshme ne rruge. Shume e paster si nga brenda dhe jasht. Gjithashtu eshte dhe ekonomike. Motor 1.6 naft , letrat e bera, kolaudimi eshte kryer ne 31 dhjetor. Shitet per arsye mosperdorimi
Ofert per pak dit
Leaflet
Në fillim