Citroen C-Elysee

4 500 EUR

5 300 EUR

Shitet nga: Henri 22 Tet 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Shitet citroen c-elysee 1.6HDI nafte
Viti prodhimit 2015
149 mij kilometrra origjinale
Eshte blere tek Citoren Albania
Makina eshte shume ekonomike
E gatshme per cdo lloj prove , kontrrolli xhenerik dhe motorrik

Leaflet
Në fillim