Citroen Berlingo

7 600 EUR

Shitet nga: Ajmir 24 Maj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Berlingo
Shitet citroen berlingo
Viti 2010
1.6 nafte shume ekonomike
Makina esht ne gjendje perfekte e perdorur vetem nga nje pronar me kilometra te certifikuara dhe me bllok sherbimesh
Nr: 0672061007
Leaflet
Në fillim