Chrysler Voyager 2.5 dizel -94

0 EUR

Shitet nga: Ervis 05 Shk 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Voyager
Makina eshte ne gjendje shume te mire.Harxhon 7L/100KM.Letrat I mbarojne ne DHJETOR 2016.Sherbime te sapokryera.Xhamat elektrik,kondicioner,ABS,SRS dhe ESP.Gomat me C per ngarkese.Cmimi 1.200 €.
Leaflet
Në fillim