Chrysler Voyager 7 posti -02

2 350 EUR

2 800 EUR

Shitet nga: alex 28 Gush 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Voyager
Voyager grand 7 vende
brendshme lëkurë
vende automatike
Kontrollet radio në timon
kontrolli i kryqëzor
pasqyrët kontrolluar elektrik
pasqyra elektronike foldable
Changer cd dhe derdhur
Dyert e pasme me hapje automatike dhe mbylljen
deflectors elektrike
dritare pushtet
2500 cc CRD
nëse të interesuar na kontaktoni ne numrat tane te makinë ose me e-mail kevinautoshpk@gmail.com
Leaflet
Në fillim