Chrysler Voyager

1 500 000 LEK

2 500 000 LEK

Shitet nga: dario 14 Qer 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Voyager
Shitet Chrysler 4+1.Makina eshte funksionale.Letrat kan 3 vjet pa u paguar.
Shitet dhe nje Chrysler i njejt pa letra per pjese kembim.
Leaflet
Në fillim