chrysler voyager

2 500 EUR

Shitet nga: Artan 12 Shk 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Voyager
Ka ardhur nga Italia ne dhjetor.Vit prodhimi 2007.me nafte.Klima.Ne gjendje shum te mire dhe me cmim shume te arsyeshem.
Leaflet
Në fillim