Cdo gje ok letrat deri ne dhjetor 2019

2 000 EUR

Shitet nga: Refat 19 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Voyager
6+1makina esht shum e mir gjendje motorrike dhe xhenerike shitet ose ndrrohet me Makin me te vogl
Leaflet
Në fillim