Okazion

2 300 EUR

Shitet nga: Chrysler 01 Korr 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Stratus
Shitet chrysler ...motorr 200 benzin gaz.shum ekonimike...me 10 mij lek gaz ben 190 kilometra...makina eshte ne gjendje te mir...shum e paster nga brenda dhe nga jasht....e gatshme per cdo lloj prove...mundesi nderrimi
Chrysler
0693233490
Leaflet
Në fillim