Super okazion

2 300 EUR

Shitet nga: Besi 28 Pri 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Sebring
Makina eshte me dogane te paguar gati per targa eshte ne gjendje prefekte si motorrike ashtu dhe gjenerike full opsion
Leaflet
Në fillim