OKazion

3 000 EUR

Shitet nga: AG 10 Dhj 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Sebring
2.7 gaz/benzin teper ekonomik, me impjantin e shenuar ne leje qarkullimi, impjanti ka dhe 2 vite garanci, makina eshte shume pak e perdorur ne shqiperi, makina eshte shume unike dhe ka shume sy , e shes per arsye se kam marr nje tjeter
Leaflet
Në fillim