2.7 chrysler sebring, kabriolet, gaz/benzin

3 700 EUR

Shitet nga: AG 23 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Sebring
Kabriolet 2.7 teper ekonomike, e sjellur nga amerik, shume pak e perdorur ne shqiperi. Shitet per arsye se jam ne treg per nje foristrade. Makina eshte ne gjendje shume te mire fizike dhe xhenerike, catia hapet me buton.
Leaflet
Në fillim