Chrysler shitet/ nderrohet

2 400 EUR

Shitet nga: Chrysler 22 Jan 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Sebring
Chrysler benzine/ gaz. Motorr 200. Shume i paster brenda dhe jashte. Gjendja e shkelqyer. Letra te prera.
Chrysler
0697341123
Leaflet
Në fillim