Okazion

2 900 EUR

Shitet nga: Tani 08 Shk 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Sebring
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike eshte ne gjendje prefekte eshte me dogane te paguar gati per targa ndrim i mundshem per me shum tel
Leaflet
Në fillim