OKAZION--Chrysler Sebring Benzin -04

3 500 EUR

Shitet nga: chrysler 17 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Sebring
Makina eshte full,ka 3 tv,disqe kromi,70 mij km,veshje meshin edhe kamosh,kabiole,2.7 benzin mund ti vihet edhe impjant gazi,eshte perdorur vetem 2 muaj ne Shqiperi.Vit prodhimi 2004 1 mij euro i vete dogana bashk me targa ,Ndrohet edhe me gomone 6m-7m ose makin te vogel lart 2005 ose motorr tmax 500-2010.Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.Cmimi i diskutueshem
chrysler
0695152111
Leaflet
Në fillim