OKAZION SHITET CLYSER PT.2.2NAFT VITI 2004.

1 600 EUR

Shitet nga: xabi 26 Sht 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chrysler
SHITET PER PAK DIT CLYSER PT 2.2.NAFT CRD ME MOTOR BENCI.VITI 2004.MAKINA ESHT ME TARGA ITALIANE DHE SAPO KA ARDHUR SOT.ESHT EURO4.i BEHET DOGANA.CMIMI 1600.EUR.I PA DISKUTUAR.NR.0675879799
Leaflet
Në fillim