Chrysler PT 2.2 -04

3 000 EUR

Shitet nga: chrysler 22 Nën 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chrysler
chrysle 2.2 cdr naft, shum e paster , tapiceri lekure gri dhe kamosh, dekumenta te paguara
chrysler
0693298531
Leaflet
Në fillim