Super cmim

1 900 EUR

Shitet nga: Alvi 26 Tet 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Chrysler
Makina eshte perfekte ne cdo ane te sai mund te merni dhe mekanikun tuj per cdo lloj prove.. Ndrim vaj + goma nga ana ime..cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim