Chrysler

2 950 EUR

Shitet nga: eri 27 Maj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chrysler
i ardhur nga gjermania me.dogan te paguar. makina eshte ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike . per me shum shojegime kontaktoni ne nr e teledonit 00355685722251
Leaflet
Në fillim