Benz 220, v 2005,nafte, automatik.

0 EUR

Shitet nga: Vaso 25 Qer 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chrysler
Shitet per arsye mosperdorimi Benz 220, viti 2005,nafte, automatik ne gjendje te shkeqyer dhe me letra deri ne nentor.
Cmimi 6200 euro, pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim